• Telefon(+48) 46 862 70 80
  • E-mailbiuro@zatorski.pl
  • OtwartePn - Pt: 08:00 - 16:00

Kontakt

Firma Zatorski

ul. Gawłowska 99
96-500 Sochaczew

  • E-mail
    biuro@zatorski.pl
  • Telefon

    (48) 46 862 70 80
    (48) 46 862 16 60
    (48) 46 862 16 06
    (48) 46 862 16 07

  • NIP
    837-132-26-99
  • Regon
    750395555

Chcesz się z nami skontaktować? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Region 1

Bartosz Ciesielski Przedstawiciel Handlowy
bartosz.ciesielski@zatorski.pl +48 784 599 323
Iwona Jodłowska Specjalistka ds. Sprzedaży
iwona.jodlowska@zatorski.pl +48 885 599 001

Region 2

Mirosław Szczypiorski Przedstawiciel Handlowy
miroslaw.szczypiorski@zatorski.pl +48 668 105 018
Bogumiła Adamkowska Specjalistka ds. Sprzedaży
bogumila.adamkowska@zatorski.pl +48 885 599 002

Region 3

Dariusz Cyparski Przedstawiciel Handlowy
dariusz.cyparski@zatorski.pl +48 668 105 019
Bogumiła Adamkowska Specjalistka ds. Sprzedaży
bogumila.adamkowska@zatorski.pl +48 885 599 002

Region 4

Mariusz Stasiak Przedstawiciel Handlowy
mariusz.stasiak@zatorski.pl +48 606 499 199
Joanna Jabłońska Specjalistka ds. Sprzedaży
joanna.jablonska@zatorski.pl +48 885 599 005

Region 5

Tomasz Marek Przedstawiciel Handlowy
tomasz.marek@zatorski.pl +48 784 599 205
Edyta Lelonek Specjalistka ds. Sprzedaży
edyta.lelonek@zatorski.pl +48 885 599 003

Region 6

Bartłomiej Łuczak Przedstawiciel Handlowy
bartlomiej.luczak@zatorski.pl +48 784 599 269
Aleksandra Szymańska-Janicka Specjalistka ds. Sprzedaży
aleksandra.szymanska@zatorski.pl +48 885 599 004

Region 1

Artur Nalej Doradca ds. techniczno-handlowych
artur.nalej@zatorski.pl +48 696 001 666

Region 2

Krzysztof Bednarski Doradca ds. techniczno-handlowych
krzysztof.bednarski@zatorski.pl +48 664 033 490

Region 3

Monika Dobrowolska Doradca ds. techniczno-handlowych
monika.dobrowolska@zatorski.pl +48 885 599 006

Region 4

Partycja Orlińska Doradca ds. techniczno-handlowych
patrycja.orlinska@zatorski.pl +48 885 599 008

Pracownicy działu sprzedaży

Martyna Matusiak Asystentka ds. techniczno-handlowych
martyna.matusiak@zatorski.pl +48 885 599 007
Adam Jastrzębski Konstruktor
adam.jastrzebski@zatorski.pl +48 885 599 011
Adrian Znajdek Kierownik Logistyki
adrian.znajdek@zatorski.pl
Magdalena Zatorska Specjalistka ds. finansowych
magdalena.zatorska@zatorski.pl
Jolanta Tarczyńska Specjalistka ds. rozliczeń
jolanta.tarczynska@zatorski.pl +48 885 599 009
Aleksandra Duda Asystentka ds. administracyjnych
aleksandra.duda@zatorski.pl +48 885 599 010
Krzysztof Zatorski Dyrektor
krzysztof.zatorski@zatorski.pl

Copyrighted Image