• Telefon(+48) 46 862 70 80
  • E-mailbiuro@zatorski.pl
  • OtwartePn - Pt: 08:00 - 16:00

Kontakt

Firma Zatorski

Dachowa 51
Sochaczew 96-500

  • E-mail
    biuro@zatorski.pl
  • Telefon

    (48) 46 862 70 80
    (48) 46 862 16 60

  • NIP
    837-132-26-99
  • Regon
    750395555

Chcesz się z nami skontaktować? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kierownik Sprzedaży

Adam Gębala
adam.gebala@zatorski.pl +48 885 599 020

Region 1

Bartosz Ciesielski Regionalny Kierownik Sprzedaży
bartosz.ciesielski@zatorski.pl +48 784 599 323
Iwona Jodłowska Specjalistka ds. Sprzedaży
iwona.jodlowska@zatorski.pl +48 46 880 59 03

Region 2

Karol Oziemblewski Przedstawiciel Handlowy
karol.oziemblewski@zatorski.pl +48 668 105 018
Natalia Stefaniak Specjalistka ds. Sprzedaży
natalia.stefaniak@zatorski.pl +48 46 880 59 09

Region 3

Bartosz Ciesielski Regionalny Kierownik Sprzedaży
bartosz.ciesielski@zatorski.pl +48 784 599 323
Iwona Jodłowska Specjalistka ds. Sprzedaży
iwona.jodlowska@zatorski.pl +48 46 880 59 03

Region 4

Dariusz Cyparski Przedstawiciel Handlowy
dariusz.cyparski@zatorski.pl +48 668 105 019
Monika Gradzińska Specjalistka ds. Sprzedaży
monika.gradzinska@zatorski.pl +48 46 880 59 07

Region 5

Marek Dobosz Przedstawiciel Handlowy
marek.dobosz@zatorski.pl +48 784 599 205
Edyta Lelonek Główna Specjalistka ds. Sprzedaży
edyta.lelonek@zatorski.pl +48 46 880 59 08

Region 6

Piotr Pasuniak Przedstawiciel Handlowy
piotr.pasuniak@zatorski.pl +48 784 599 269
Aleksandra Szymańska-Janicka Specjalistka ds. Sprzedaży
aleksandra.szymanska@zatorski.pl +48 46 880 59 10
Anita Piątek Specjalistka ds. Sprzedaży
anita.piatek@zatorski.pl +48 46 880 59 12

Region 7

Sebastian Lipiński Przedstawiciel Handlowy
sebastian.lipinski@zatorski.pl +48 606 499 199
Joanna Jabłońska Specjalistka ds. Sprzedaży
joanna.jablonska@zatorski.pl +48 46 880 59 06

Kierownik Sprzedaży

Adam Gębala
adam.gebala@zatorski.pl +48 885 599 020

Region 1

Artur Nalej Doradca ds. techniczno-handlowych
artur.nalej@zatorski.pl +48 46 880 59 13 +48 696 001 666

Region 2

Krzysztof Bednarski Doradca ds. techniczno-handlowych
krzysztof.bednarski@zatorski.pl +48 46 880 59 17 +48 664 033 490

Region 3

Monika Dobrowolska Doradca ds. techniczno-handlowych
monika.dobrowolska@zatorski.pl +48 46 880 59 16

Region 4

Partycja Orlińska Doradca ds. techniczno-handlowych
patrycja.orlinska@zatorski.pl +48 46 880 59 15

Pracownicy działu sprzedaży

Adam Jastrzębski Konstruktor
adam.jastrzebski@zatorski.pl +48 46 880 59 19
Adrian Znajdek Kierownik Logistyki
adrian.znajdek@zatorski.pl +48 46 880 59 01
Magdalena Zatorska Specjalistka ds. finansowych
magdalena.zatorska@zatorski.pl
Jolanta Tarczyńska Specjalistka ds. rozliczeń
jolanta.tarczynska@zatorski.pl +48 46 880 59 21
Aleksandra Jabłońska Asystentka ds. administracyjnych
aleksandra.jablonska@zatorski.pl +48 46 880 59 20
Krzysztof Zatorski Dyrektor
krzysztof.zatorski@zatorski.pl

Copyrighted Image